ORTAOKUL

           Özel Öncütürk Koleji Ortaokulu olarak doğru ve güçlü iletişim kurabilen, eleştirel düşünebilen, yeni ve farklı bakış açıları geliştirebilen, çözüm odaklı, 21.yy öğrenci becerilerini kazanmış bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

            Sürekli değişen ve gelişen dünyamızda çağın gerektirdiği bilgi, beceri ve donanıma sahip öğrencilerimizin bilgiyi kullanabilen, teknolojiye ayak uydurmuş, çevre okuryazarı olmalarını hedefliyoruz.

             Avrupa Ortak Diller Çerçeve Programı esas alınarak hazırlanan İngilizce ve ikinci yabancı dil olarak Almanca dil eğitim programlarımızla dört dil yetisini geliştiriyoruz.

Öğrencilerimize sunduğumuz üstün rehberlik hizmetiyle kendilerini tanımalarını, öz disiplinlerini geliştirmelerini, verimli çalışma alışkanlığı kazanabilmelerini, kariyer hedeflerinin temelini oluşturmalarını istiyoruz.

               Sistemli, disiplinli uzman eğitim kadromuz, ölçme değerlendirme çalışmalarımız, okul takımlarımız ve nitelikli ders içeriklerimizle öğrencilerimizi hem sosyal hem de akademik başarıya ulaştırıyoruz.

MEB Okul Öncesi Eğitimi Programının belirlediği esasları temel alırken dünyaca kabul görmüş Montessori, Regio Emilia,High Scope, GEMS ve farklılaştırılmış eğitim yaklaşımlarından da faydalanmaktadır.

ANAOKULU

Öğrencileri çok boyutlu olarak yaşama hazırlarken, sürecin her aşamasında aktif olmalarını sağlamak, araştırma ve öğrenme isteklerine yanıt bulabilecekleri eğitim ortamları yaratmak öncelikli amacımızdır.

İLKOKUL

Özel Öncü Lisesi’nde,  teknoloji çağının gerektirdiği çağdaş bilgi ve öğretim teknolojileri ile donatılıp güçlendirilen öğrencilerimiz üniversite ve meslek yaşamına hazırlanmaktadır.

LİSE

Bize Ulaşın
Kampüs Seçiniz
Öncü Koleji Ted Koleji Türk Eğitim Derneği Akreditasyonu kapsamındadır.
Öncü Koleji Ted Koleji Türk Eğitim Derneği Akreditasyonu kapsamındadır.
Öncü Koleji Ted Koleji Türk Eğitim Derneği Akreditasyonu kapsamındadır.

DÜZCE ÖNCÜ KOLEJİ

Şıralık Mahallesi 5615. Cadde No:34/1 Merkez/Düzce

(0380) 524 80 00

  • Öncü Koleji Facebook
  • Öncü Koleji Facebook

BOLU ÖNCÜ KOLEJİ

Doğancı Köyü Yeni-1. Köy Sokağı No: 22 Merkez/BOLU

(0374) 253 52 52

  • Öncü Koleji Facebook
  • Öncü Koleji Facebook

© 2023 by ONCÜSİSTEM