Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı, Düzce Bolu Öncü TED AD Okulları yönetim kurulu başkanı Önder TONYALI’nın yeni dönem mesajı:

“Düzce-Bolu Öncü TED Kolejlerinin değerli yöneticileri, eğitimcileri, değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz; Öncü TED ailesi olarak hep birlikte sürdürdüğümüz eğitim yolculuğumuzda yeni bir yıla daha adım atıyoruz. Hızla değişen dünyada her alanda özgün, araştırmacı, sorumluluk alabilen, çözüm odaklı, donanımlı ve bilinçli bireyler yetiştirme ve eğitim dünyasının öncülerinden biri olma yolunda zor geçen 2020 yılında da çok kıymetli adımlar attık.

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılına ülkemizin en köklü eğitim sivil toplum kuruluşlarından Türk Eğitim Derneği ile akreditasyon sürecimizi başlatarak öğrencilerimize en donanımlı eğitimi sağlamanın yanında, TED Kolejine dönüşüm programına kabul edilen Türkiye’deki ilk kurumlar olduk.

Pandemi nedeniyle her ne kadar eğitim camiası büyük yaralar alsa da büyük bir sorumlulukla eğitimcilerimizin, velilerimizin mağduriyetine ve öğrencilerimizin konu eksiği yaşamasına izin vermedik.

Eğitimde öncü, milli kültürünü önemseyen bilimsel düşünebilen, hayallerini ve hedeflerini yüksek tutabilen üretken, mutlu, lider bireyler yetiştirmek adına yolumuza hız kesmeden devam edeceğiz. Tüm dünya için zorlu geçen 2020’yi geride bırakırken

yeni umut ve heyecanlarla karşıladığımız yeni yılın; sevgili öğrencilerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve değerli eğitim paydaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum.”

Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı başkanı Önder TONYALI